UOP
Urząd Ochrony Państwa
środa, 03 listopada 2010
Stefan Kosiewski: Prześladowany w Ojczyźnie przez bandę żydowską ukrytą w strukturach MS i MSWiA


 

Stefan Kosiewski: Prześladowany w Ojczyźnie przez bandę żydowską ukrytą w strukturach MS i MSWiA

Download this episode (18 min)  

sowa (») | 20. 9. | gelesen: 54x | Kommentare: 0
ap-iii-ko-726-10.jpg
Zawiadomienie o istnieniu zorganizowanej, żydowskiej bandy zamelinowanej w strukturach MS oraz MSWiA i Policji na przykładzie Tomaszowa Mazowieckiego, Województwa Łódzkiego i Stolicy.   Thursday, Oct 15, 2009 Stefan Kosiewski do Ministra Sprawiedliwości RP Krzysztofa Kwiatkowskiego. (...) Zabiegam niniejszym o unieważnienie ze wskazanych względów meryorycznych i uchybień formalnych wyroku wydanego z rażącym naruszeniem prawa przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie 1 sierpnia 2008 r., w postępowaniu nakazowym.    weiter lesen/ czytaj dalej...
http://sowa.quicksnake.org/Polnisches-Kulturzentrum
http://sowa.quicksnake.de/Der-Bischof
środa, 01 października 2008
Stefan Kosiewski: Rodzi się Więź Narodowa. Do Romualda Szeremietiewa List 3.

http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20080930_1859-304621.mp3

Masonieria uzewnętrzniana w Polsce przez Bronisława Wildsztajna dąży oficjalnie m.in.  do zniszczenia
Wielkiego Polaka, oficera, dra habilitowanego, zasłużonego działacza niepodległościowego Romualda Szeremietiewa.   Robi to zarówno przy użyciu tajnych służb jak i jawnych funkcjonariuszy prokuratury, w atmosferze żydowskiej chucpy ciągnącej się już od wielu lat zaiste niczym permanentna rewolucja Trotzkiego.

Na asystenta byłego Wiceministra Obrony Narodowej urządzono przed kilku laty spektakularny nalot helikopterem na prom znajdujący się poza wodami terytorialnymi Rzeczypospolitej Polskiej.

Polizeihubschraubere­insatz
Es wurden steinewerfende Kinder an der Autobahngesucht.
http://mysowa.blog.de/2008/09/

Polizeihubschraubere­insatz im Wohngebiet am 1. September 2008 Frankfurt am Main - Unterliederbach

1 września 2008 r. nad balkon mieszkania, w którym przebywał prezes Polskiego Ośrodka Kultury we Frankfurcie nad Menem  kilkakrotnie nadlatywał helikopter policyjny z ubranym w czarną kamizelkę kuloodporną uzbrojonym wewnątrz policjantem. Kilka dni wcześniej zostałem fałszywie oskarżony w Polsce przez policję i zaocznie skazany wyrokiem nakazowym przez Sąd na karę grzywny.

Oficer łącznikowy polskiej policji w odległym od balkonu o 15 kilometrów Wiesbaden nie musiał oczywiście tych faktów  znać, ani tym bardziej ze sobą ich łączyć. Winna je spoić wrażliwa wyobraźnia, zrozumienie, czysta troska, miłość. Wyobraźnia mówi: a czy to trudno zadzwonić takiemu do kolegi albo wysłać maila, żeby pogonili kota. Miłość zaś krzyczy zatroskana: wchodź do mieszkania! I ściąga całą mocą z balkonu, ciągnie za ramię.

Miłość do Polki stała za przyczyną ucieczki Rosjanina z armii sowieckiej, tak począł się chłopak, w 1945 roku. Ojciec zaś powleczony został przez żydokomunistycznych komisarzy na Wschód, ślad po nim zaginął. Romulad Szeremietiew jest w tym sensie pogrobowcem.

Jesteśmy wszyscy pogrobowcami Niepodległej Polski, bo przyszło nam żyć i czuć prawdziwie po polsku i mądrze w czasach, w których normą narzuconą dla Polaka jest fałsz i zakłamanie, dwulicowość, głupota, utrata godności w pogoni za ochłapem, w zwierzęcym upodleniu szczęśliwość.

Sekretarz L.: nr 5 "Swiątynia Hymnu Jedności" na Wsch.: Poznania , który przysyłał do mnie 19 i 2o września 2008 roku maile z pogróżkami nie jest wytworem chorej wyobraźni; ponad 1600  odbiorców sowy z rozdzielnika google otrzymało w serwisie magazynu te automatycznie rozesłane z serwera jawne pogróżki tajnych wolnomularzy, bezsensowne straszenie prokuraturą. 

Używanie tajnych służb i masonerii do ręcznego sterowania procesami społecznymi i narodowymi, konfrontowania ze sobą narodów zamieszkujących w Europie tę samą przestrzeń, jest naganne i nie powinno mieć miejsca.

Schroniłem się w mieszkaniu, uległem bliskim osobom, wyszedłem z pola widzenia pilota oraz załogi helikoptera. Zostało w internecie po tym dniu kilka krótkich filmów dokumentujących tamten przypadek (bo to był tylko przypadek, jak wyjaśniono na moje w internecie zapytanie: szukano ponoć dzieci rzucających za domem kamieniami na autostradę; nie pisał jednak nikt o tym w prasie, nie było informacji w serwisie policji).

Ażeby Polak nie był samotny w godzinie próby, ażeby nie był opuszczony i sam, drugi Polak winien stanąć zawsze przy nim, bo dzięki temu rodzi się Więź Narodowa. Czujemy i rozumiemy to samo. Cóż może nam zrobić wtedy zmowa antynarodowa? Cóż może zaraza, zgaga, albo jeszcze jak tylko tę chorobę zwał?

Panie Romualdzie Szeremietiew, proszę wiedzieć, że jestem z Panem sercem na rozprawie, która została wznowiona w Warszawie 28 września 2008 roku.  Jeszcze jest nas, Polaków wielu. Proszę przyjąć najlepsze żyyczenia. Serdecznie ściskam za ramię, pozdrawiam i błogosławię.

Z Bogiem.

Z Frankfurtu nad Menem mówił

Stefan Kosiewski

http://sowa.mypodcast.com/200809_archive.html

List 1.    List. 2.

czwartek, 13 stycznia 2005
Stefan Kosiewski (Hryniewicz): Zostać UOP-ekiem. Katolicki Tygodnik Społeczny "Ład" Warszawa, 24.3.1991
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
Exclusiv
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset