UOP
Urząd Ochrony Państwa
Blog > Komentarze do wpisu
Policjai w Polsce porywa niewinnych Polaków za piłki - bo żydowska policja w Polsce strasznie kręci
piątek, 09 października 2009
Stefan Kosiewski: W sprawie anulowania bezprawia w Polsce
Hi,


Cheers,
european magazine
http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20091009_0354-512958.mp3

Link to Stefan K...

http://www.esnips.com/selectedfile/emaildoc/2b5d3d07-ba14-49e4-b50e-42ab0157bee6
http://konserwa.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?101116

Opinie i komentarze Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane Poleć tę wypowiedź znajomemu Komentarze do artykułu Porwali i zażądali okupu. Za co? Za... piłkę

Scena prawie jak z gangsterskiego filmu odegrała się na jednym z katowickich podwórek. Trzech nastolatków ukradło piłkę dwóm chłopcom. Zostali zatrzymani przez policję, kiedy żądali pieniędzy za jej wykup

Przeczytaj artykuł »

Dodaj swoją opinię

Porwali i zażądali okupu. Za co? Za... piłkę

Autor: kulturzentrum   25.09.09, 11:28

Dodaj do ulubionych

przeca jo cauy czas ino o tym godom/
przecież mówię Ci cały czas,
http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20090923_1502-502235.mp3

Kochany Wilhelmie,

że oni mnie znowu skazali, teraz już zaocznie; ja siedziałem sobie spokojnie we Frankfurcie nad Menem od 1982 roku na azylu politycznym jako Polak polskiej narodowości i obywatel tylko polski, a ta żydowska banda w Tomaszowie Mazowieckim w zeszłym roku oskarżyła mnie fałszywie o kradzież dzieciom piłki do gry w piłkę nożną i skazali mnie zaocznym wyrokiem sądowym, który teraz muszą odwołać, bo ja nie mogę sobie pozwolić im na likwidację w ten sposób Mojego Polskiego Narodu.

Bo za dużo się w Polsce ludzi zatrzymanych przez Policję i siedzących niewinnie we więzieniach wiesza, a z wnioskiem o unieważnienie tego wydanego znowu ze zwykłej zemsty wyroku, może wystąpić z powodów formalnych tylko Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Andrzej Czuma, były emigrant ekonomiczny w Ameryce, przywieszony przez długie lata w USA przy jakiejś polonijnej organizacji.

Ja się do tego Ministra Czumy cały czas zwracam z różnymi pismami, po starej znajomości (bo jak ja pracowałem w Solidarności w Katowicach jako dziennikarz, to on był podwieszony przy naszej organizacji), ale on teraz chyba ma tylko w tym wszystkim taki sam interes, jak w zniszczeniu Warszawy w 1939 roku miał inny Czuma, który wolał wysłać tysiące niewinnych, cywilnych Polaków na pewną śmierć, a stolicę Narodu Polskiego skazać na zburzenie, zamiast poddać ją jak np. Francuzi poddali Paryż, i obeszło się bez niepotrzebnych strat w ludziach.

A popatrz tylko, ile dzieł sztuki się przy tym zachowało, nie tylko Luwr. Giocondzie włos nie spadł z czoła. Taka to jest ta niepolska polityka, od której głowa Polaka boli. Taka jest niestety Polaka dola, żeby się musiał tylko nieustannie tłumaczyć, dlaczego jeszcze żyje.

A ja myślę, Wilhelmie, że w tym musi być jakiś interes, żeby się Polak na eimgracji tułał prawie już trzydzieści lat, a w Polsce, żeby się panoszyła wszędzie żydowska hołota.

Z Panem Bogiem
Twój Stefan

a kto to jest dla Ciebie ten Jurek na zdjęciu, któreś mi podesłał?
http://sowa.mypodcast.com/200909_archive.html

http://forum.gazeta.pl/forum/w,760,100726347.html

szukam świadków, bo policja strasznie kręci

piątek, 25 września 2009, kultur

Polecane wpisy

www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset